przejdź do treści

Centralna Scena Tańca – wieczór 1 – Izolacja

Tłumacz Polskiego Języka Migowego dostępny codziennie w MIK

Data Godzina Miejsce

Drogi Widzu! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury w okresie pandemii, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia. Materiały do pobrania: https://www.mik.waw.pl/bilety/kasa.html

Zapraszamy na pierwszy wieczór Centralnej Sceny Tańca (CST) już 24 czerwca o godzinie 19:00 w Mazowieckim Instytucie Kultury. W programie kwietniowym zaprezentują się soliści oraz duety, którzy przedstawią podjęty temat izolacji z różnych perspektyw.

Wieczór Sceny CST połączy premiery, realizacje, które zostały stworzone podczas pierwszych miesięcy zamknięcia światowej pandemii, oraz te starsze. Pokazuje to jak temat wyizolowania, zamknięcia, czy odosobnienia jest wciąż żywy, aktualny i zmienia tylko kolory. Poprzez selekcję zostały wytypowane spektakle o dużej różnorodności artystycznej. Okazję do zaprezentowania się będą mieli tancerze z Polski działający również na scenie międzynarodowej oraz z Francji.

Program wieczoru
„PRELUDIUM CZUŁOŚCI” / Wojciech Rybicki / Natalia Wojsyk / choreografia: Marzena Kobryń, czas trwania: 6 minut
„untold manifesto” / Joanna Brodniak, czas trwania: 6 minut
„DEVICE” / Marcin Motyl, czas trwania: 6 minut
„La la la la la” / Magdalena Widłak, czas trwania: 17 minut
„Nie przepraszaj” / Claire Saintard / Marek Klajda / choreografia: Thierry Verger, czas trwania: 30 minut

UWAGA
Przed wieczorem CST mamy przyjemność zaprosić na pierwszy panek eksperci w ramach działań Krytyki i Teorii Tańca realizowanej w projekcie Centralnej Sceny Tańca w Warszawie edycja II.
Tytuł panelu: Izolacje i relacje
Zespół ekspercki: Barbara Baran, dr Liwia Bargieł, Hanna Raszewska-Kursa
Daty realizacji: 06.2021
Godzina: 18:00-18:40
Miejsce: Sala widowiskowa w Mazowieckim Instytucie Kultury przy ulicy Elektoralnej 12

Więcej informacji: https://www.mik.waw.pl/24-czerwca-warszawa-krytyka-i-teoria-tanca-panel-1-izolacje-i-relacje-centralna-scena-tanca-w-warszawie-edycja-ii/

 

system dostarczany przez © biletyna.pl 2006-2023

do góry