przejdź do treści

Space of jazz. PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS

Tłumacz Polskiego Języka Migowego dostępny codziennie w MIK

Data Godzina Miejsce
23 czerwca 19:00 Mazowiecki Instytut Kultury
BILETY

Drogi Widzu! Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży oraz regulaminem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Mazowiecki Instytut Kultury w okresie pandemii, a także wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia, które należy przekazać bileterowi w dniu wydarzenia. Materiały do pobrania: https://www.mik.waw.pl/bilety/

Space of jazz to cykl koncertów prezentujących czołowych polskich muzyków poruszających się w nurcie szeroko rozumianego jazzu.

Jako miłośnicy muzyki stwarzamy na Elektoralnej miejsce spotkań z artystami, miejsce w którym wybrzmi osobista nuta jazzu, miejsce, w którym artyści otworzą przed publicznością swoją wewnętrzną przestrzeń, a odbiorca będzie mógł przeżywać muzykę w świadomy sposób.
Udostępniamy przestrzeń Instytutu na wymianę energii między muzykami a publicznością.
Każdy z nas porusza się w sferze myśli, odczuć, emocji budując otaczającą rzeczywistość. Artysta poszukując piękna stwarza swoją wewnętrzną przestrzeń w której odkrywa siebie i tym samym definiuje świat. Muzyka daje nam szansę na uczestnictwo, wgląd w świat muzyków i świat drugiej osoby.

W 2021 roku zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Space of jazz.
Tym razem na scenie MIKu zagości charyzmatyczny PIOTR DAMASIEWICZ INTO THE ROOTS.

 

system dostarczany przez © biletyna.pl 2006-2021

do góry