przejdź do treści

Tata bez krawata

Tłumacz Polskiego Języka Migowego dostępny codziennie w MIK

Data Godzina Miejsce

TATA BEZ KRAWATA to spektakl przeznaczony dla widzów 6-13 lat. W treść przedstawienia wplecione są sztuczki iluzjonistyczne.

To odpowiedź na największą a jednocześnie najprostszą potrzebę dzieci: żeby rodzice, mimo swojego zabiegania, znajdowali dla nich czas. Dzieci chcą NAS- rodziców- i prawdziwie wspólnie spędzonego czasu. Doskonale wiemy na jakich ludzi maja wyrosnąć, one natomiast no cóż… wyrosną na naszym przykładzie!
Na ulicy Zakręconego Zaułka 7 mieści się instytut TaBeKra, który bierze pod swe skrzydła zgłoszonych przez dzieci rodziców. Pewnego dnia sztukmistrzyni Gaja diagnozuje u taty bliźniaków niebezpieczną chorobę. To pracoholotatulioza pospolita! Zdaje się, że nadużywał w domu zwrotów: „Później!”, „Nie mam czasu!”, „Zawracasz mi głowę!” „Pobaw się sam!”. Mimo tego że Gaja w typowy dla siebie abstrakcyjny sposób zabiera się do pracy, niespodziewane pojawiają się komplikacje: iluzja wymyka się spod kontroli, pojawia się podstępny ptak Tabekratus i niesforna fretka! Czy wszystko się powiedzie, skoro została tylko garstka czasu?

Występują:
Ewa Gorzelak
Zbigniew Dziduch

Spektakl dla dzieci powyżej 6. roku życia

Czas trwania spektaklu: 45 minut

 

system dostarczany przez © biletyna.pl 2006-2020

do góry